[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI #62572694

[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf 1.9 TDI - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Volkswagen Golf 1.9 TDI

CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)

Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa.
Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż.
Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obowiązek i nie ma wpływu na rodzaj, wartość ani stan przedmiotów przekazanych do sprzedaży.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 1996
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KNS57410
Nr VIN: WVWZZZ1HZTD199743
Data pierwszej rejestracji: 1996-02-05
Przebieg: 355000 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-28



OGLĘDZINY:
Mystków 494
33-334 Kamionka Wielka, małopolskie

15.09.2026 w godz. od 8:00 do 9:00



Urząd Skarbowy w Nowym Sączu

Krzysztof Burdek
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b33c33a9-99f9-4609-9c6b-ccde77405d31

  • « Назад
  • ID: 62572694
    Перегляди: 14
Закінчується через 10 дні

bід 1 875 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу