Mazda 626 - II licytacja - [eLicytacje] #62567701
II licytacja Ruchomości
Mazda 626
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Pojemność silnika: 1840 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 626
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: TKN 01822
Nr VIN: JMZGF14P201128095
Data pierwszej rejestracji: 1999-08-10
Przebieg: 375856 km
Kolor: zielony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-16
OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-434 Kielce, świętokrzyskie
Ruchomość można oglądać 01.09.2026r. w godzinach 8:30 – 9:00, adres: Kielce ul. Sikorskiego 9 – Parking „Hol-Park” (jedynie po wcześniejszym potwierdzeniu pod nr tel: lub ).
Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach
Piotr Jaszczołt
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fc991ccb-9558-411e-9e24-3c3c56073980
I licytacja Ruchomości MAZDA 6, 2.0 CDVI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - komplet kluczyków - ubezpieczenie korporacyjne ważne do 12-07-2027 - hak - badanie techniczne pojazdu ważne do 12-09-2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 6 Typ nadwozia: hatch
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
price
today, 18:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
price
today, 18:10
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost (101 KM) | Ford Easy Access | Kamera | 2012 R. Na sprzedaż niezwykle praktyczny, miejski minivan Ford B-MAX z dynamicznym i bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost o mocy 101 KM. Auto jest idealną propozycją do miasta i na wyjazdy rodzinne, oferując wybitny pozi
negotiable
today, 14:51
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
negotiable
today, 13:37
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
price
today, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
price
today, 10:23
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana, miejska i niezwykle ekonomiczna Suzuki Vitara trzeciej generacji po lifcie. Pod maską znajduje się dynamiczny i niezawodny silnik benzynowy 1.0 BoosterJet o mocy 112 KM, który świetnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w dłuższych trasach, oferując niskie z
negotiable
today, 09:42
Piasek do trawników do piaskownicy Pod kostkę podłoża do betonu kruszywa tel 692120020Podkarpacie
price
today, 06:05
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
yesterday, 18:19
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
yesterday, 18:19
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
yesterday, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
yesterday, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
yesterday, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
yesterday, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
price
yesterday, 14:20
![Mazda 626 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101909/da48a50b2/5a6a8caa-490c-0829-e554-282a0756842b_b.webp)
![Mazda 626 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101913/a5b2fdaf5/eb5d1d94-b0a4-3fdf-d462-98615ea46818_b.webp)
![Mazda 626 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)