Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] #62572088

Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EURenault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EURenault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EURenault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EURenault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EURenault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Renault Clio, diesel, 2009 r.

CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- 1 kluczyk


Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Clio
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1149 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RSR 34349
Nr VIN: VF1BB1KEF41573582
Data pierwszej rejestracji: 2009-07-20
Przebieg: 184880 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-30



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Dębicy

Agnieszka Hendzel
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/08f57afb-d48a-442b-ad64-4d43aa661444

  • « Back
  • ID: 62572088
    Views: 3
Expires in 15 days

from 1 875 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also