Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] #62568680
I licytacja Ruchomości
Nissan Qashqai rok prod.2008
CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł)
Brak możliwości bezpośredniego odpalenia pojazdu (niezbędne odpalenie z zewnętrznego źródła zasilania). Przebieg podany z raportu z usługi Historia pojazdu. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Nissan
Model: Qashqai
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RDE74427
Nr VIN: SJNFDNJ10U1138097
Data pierwszej rejestracji: 2008-05-26
Przebieg: 203562 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-12
OGLĘDZINY:
Mireckiego 37
97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
27.08.2026 r. w godz. od 13:00 do 14:00.
Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim
Joanna Gołębiewska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/063ed1c9-a052-4bc1-ba41-b2a027db67e9
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
negotiable
3 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
yesterday, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
yesterday, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
yesterday, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
yesterday, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
yesterday, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
negotiable
yesterday, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
negotiable
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
price
2 days ago
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
price
2 days ago
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
price
2 days ago
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
price
2 days ago
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181510/db3133b8c/bdea42a4-badb-0887-9ef2-aabc50f785e3_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181515/563f2ddd9/a7d90847-e02b-8e5d-7be2-7ee1ddb12645_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181522/72f15a1f4/f387fa79-9a93-d3b8-082f-0604f528b16e_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181529/41483e89f/d859f234-11cb-add0-c003-66afe834e977_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181533/0e23aee35/fb33d57a-d9f0-e9d8-d466-d61098d8648e_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181539/ad22a50dc/9f73791b-0f1a-28c0-eb25-4fec11008073_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)