Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] #62568680
I licytacja Ruchomości
Nissan Qashqai rok prod.2008
CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł)
Brak możliwości bezpośredniego odpalenia pojazdu (niezbędne odpalenie z zewnętrznego źródła zasilania). Przebieg podany z raportu z usługi Historia pojazdu. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Nissan
Model: Qashqai
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RDE74427
Nr VIN: SJNFDNJ10U1138097
Data pierwszej rejestracji: 2008-05-26
Przebieg: 203562 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-12
OGLĘDZINY:
Mireckiego 37
97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
27.08.2026 r. w godz. od 13:00 do 14:00.
Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim
Joanna Gołębiewska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/063ed1c9-a052-4bc1-ba41-b2a027db67e9
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
do negocjacji
dzisiaj, 13:37
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost (101 KM) | Ford Easy Access | Kamera | 2012 R. Na sprzedaż niezwykle praktyczny, miejski minivan Ford B-MAX z dynamicznym i bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost o mocy 101 KM. Auto jest idealną propozycją do miasta i na wyjazdy rodzinne, oferując wybitny pozi
do negocjacji
dzisiaj, 14:51
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana, miejska i niezwykle ekonomiczna Suzuki Vitara trzeciej generacji po lifcie. Pod maską znajduje się dynamiczny i niezawodny silnik benzynowy 1.0 BoosterJet o mocy 112 KM, który świetnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w dłuższych trasach, oferując niskie z
do negocjacji
dzisiaj, 09:42
Piasek do trawników do piaskownicy Pod kostkę podłoża do betonu kruszywa tel 692120020Podkarpacie
cena
dzisiaj, 06:05
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
cena
wczoraj, 18:19
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
cena
wczoraj, 18:19
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
cena
wczoraj, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
cena
wczoraj, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
cena
wczoraj, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
cena
wczoraj, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
cena
wczoraj, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
cena
wczoraj, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
cena
wczoraj, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
cena
wczoraj, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
cena
wczoraj, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
cena
wczoraj, 14:20
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181510/db3133b8c/bdea42a4-badb-0887-9ef2-aabc50f785e3_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181515/563f2ddd9/a7d90847-e02b-8e5d-7be2-7ee1ddb12645_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181522/72f15a1f4/f387fa79-9a93-d3b8-082f-0604f528b16e_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181529/41483e89f/d859f234-11cb-add0-c003-66afe834e977_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181533/0e23aee35/fb33d57a-d9f0-e9d8-d466-d61098d8648e_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181539/ad22a50dc/9f73791b-0f1a-28c0-eb25-4fec11008073_b.webp)
![Nissan Qashqai rok prod.2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)