Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] #62572088
I licytacja Ruchomości
Renault Clio, diesel, 2009 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)
- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- 1 kluczyk
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Clio
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1149 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RSR 34349
Nr VIN: VF1BB1KEF41573582
Data pierwszej rejestracji: 2009-07-20
Przebieg: 184880 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-30
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Dębicy
Agnieszka Hendzel
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/08f57afb-d48a-442b-ad64-4d43aa661444
II licytacja Ruchomości Renault Clio, rok prod. 2009, CENA WYWOŁAWCZA: 3 850 zł (SZACUNKOWO: 7 700 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne zarysowania powłoki lakierniczej adekwatne do wieku pojazdu
ціна
12 дні тому
Ruchomości Renault Laguna, 2002 rok, pojemność, 1998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1998 cm³ Ro
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Scenic 1.9 DCI, rok produkcji 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - jeden komplet kluczyków - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - przebieg ustalony na podstawie badania technicznego z 20.10.2025 r. - brak możliwości uruchom
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
ціна
cьогодні, 14:12
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143127/412c8463e/6480fdb6-c7cb-009f-96c0-d5059b28a8ac_b.webp)
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143134/b0e9b9f75/47817636-c860-d6f0-c095-f248496a6d2b_b.webp)
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143140/46ef407b4/a3a76f20-6460-ed67-cd8b-86338317a32b_b.webp)
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143145/956b98bd3/3c566ac2-db9b-87eb-aa44-cd6583488db3_b.webp)
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Renault Clio, diesel, 2009 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)