Samochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] #62572308

Samochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Ford Focus kombi 1.8D, rok prod. 2000

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Samochód nie uruchamia się z uwagi na rozładowany akumulator.
Jeden kluczyk.


Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Focus
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1753 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LC41377
Nr VIN: WF0NXXGCDNYB16088
Data pierwszej rejestracji: 2000-02-23
Przebieg: 0 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Zwycięstwa 6
22-175 Dorohusk, lubelskie

od 07.09.2026 r. do 08.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 12:00.



Urząd Skarbowy w Chełmie

Beata Sachadyn
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/47d0dfe1-fa06-44ad-a045-77e352e80c6c

  • « Back
  • ID: 62572308
    Views: 6
Expires in 14 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also