Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] #62566601
I licytacja Ruchomości
MERCEDES-BENZ GLS 350 D 4MATIC
CENA WYWOŁAWCZA: 109 500 zł (SZACUNKOWO: 146 000 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2987 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2016
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: KN97045
Nr VIN: WDC1668241A885611
Data pierwszej rejestracji: 2017-02-08
Przebieg: 280000 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
Model: GL Klasa ( wszystkie )
OGLĘDZINY:
Grunwaldzka 120
33-300 Nowy Sącz, małopolskie
29.09.2026 w godz. od 8:00 do 9:00
Urząd Skarbowy w Nowym Sączu
Krzysztof Burdek
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/29773048-5079-478d-88d8-51f1facc1c06
I licytacja Ruchomości MERCEDES BENZ E200 ROK PROD. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki MERCEDEC BENZ E200, rok produkcji 2009. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 2148 cm³ i mocy 100 kW. Pierwsza rejestr
cena
4 dni temu
VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE 140 KM | 2012 | 224 000 KM | KOMBI Cena: 29 900 zł Passat B7 w bogatej wersji Highline, z dobrze znanym silnikiem 2.0 TDI 140 KM i praktycznym nadwoziem kombi. Auto świeżo sprowadzone z Niemiec, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Karoseria prezentuje się bardzo
do negocjacji
dzisiaj, 12:23
VOLKSWAGEN POLO 1.2 MPI 70 KM | 2011 | 127 000 KM | 5-DRZWIOWY Cena: 19 900 zł Volkswagen Polo z prostym i sprawdzonym silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 70 KM. Małe, ekonomiczne i bardzo praktyczne auto, które świetnie sprawdzi się w mieście oraz w codziennym użytkowaniu. Samochód jest 5-drzwi
do negocjacji
dzisiaj, 12:17
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 105 KM | 2013 | 265 000 KM Cena: 26 900 zł Golf VII z oszczędnym silnikiem 1.6 TDI 105 KM, manualną skrzynią biegów i bardzo sensownym wyposażeniem. Auto użytkowane zarówno na co dzień, jak i na dalszych trasach. Samochód jeździ prawidłowo, jest zadbany i gotowy do da
do negocjacji
dzisiaj, 12:15
OPEL MOKKA X 1.4 TURBO 140 KM AUTOMAT | 2017 | 140 000 KM Cena: 48 900 zł Opel Mokka X w bardzo mocnej konfiguracji – automat, pełna skóra, szyberdach, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, LED AFL i 19-calowe felgi. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Kolor Quantum Grey, duże felgi i skórzane wnę
do negocjacji
dzisiaj, 12:14
HONDA CIVIC X 1.0 VTEC TURBO 126 KM | 2019 | 74 200 KM Cena: 54 900 zł Honda Civic X z bardzo niskim przebiegiem, benzynowym silnikiem 1.0 VTEC Turbo 126 KM i bardzo dobrym wyposażeniem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, a czerwony lakier świetnie pasuje do dynamicznej sylwetki Civica. Przebieg
do negocjacji
dzisiaj, 12:09
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
cena
wczoraj, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
wczoraj, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
wczoraj, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
wczoraj, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
wczoraj, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
do negocjacji
wczoraj, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
do negocjacji
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
2 dni temu
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101750/bc423fc5d/bff3acd1-ac80-5e86-664d-5cdf1bd683ea_b.webp)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101755/5d83b2a8f/020afb69-bf3e-73bb-4a45-81bedc7f416d_b.webp)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101803/c2ce6c4e4/11eaf0f2-331c-6757-60d3-1d2f4720d8bc_b.webp)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101806/010030ee8/3dce5479-87fd-3ef1-b4b6-fee3505bdd6f_b.webp)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101811/dfc5ede3b/5db42de2-87fc-7e43-bed7-98206eef9b66_b.webp)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Mercedes-benz gls 350 d 4matic - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)