Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] #62569910
II licytacja Ruchomości
Volvo V50
CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.. Ubezpieczenie OC korporacyjne. Powłoka lakiernicza ze śladami korozji.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volvo
Model: V50
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WSI56321
Nr VIN: YV1MW755152071203
Data pierwszej rejestracji: 2004-12-16
Przebieg: 360628 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-30
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/94e1edbf-c8c7-4486-9afc-38432865fd02
Piasek kruszywa żwiry sprzedaż dostawa tel 787322263Rzeszów
cena
dzisiaj, 03:15
VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE 140 KM | 2012 | 224 000 KM | KOMBI Cena: 29 900 zł Passat B7 w bogatej wersji Highline, z dobrze znanym silnikiem 2.0 TDI 140 KM i praktycznym nadwoziem kombi. Auto świeżo sprowadzone z Niemiec, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Karoseria prezentuje się bardzo
do negocjacji
wczoraj, 12:23
VOLKSWAGEN POLO 1.2 MPI 70 KM | 2011 | 127 000 KM | 5-DRZWIOWY Cena: 19 900 zł Volkswagen Polo z prostym i sprawdzonym silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 70 KM. Małe, ekonomiczne i bardzo praktyczne auto, które świetnie sprawdzi się w mieście oraz w codziennym użytkowaniu. Samochód jest 5-drzwi
do negocjacji
wczoraj, 12:17
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 105 KM | 2013 | 265 000 KM Cena: 26 900 zł Golf VII z oszczędnym silnikiem 1.6 TDI 105 KM, manualną skrzynią biegów i bardzo sensownym wyposażeniem. Auto użytkowane zarówno na co dzień, jak i na dalszych trasach. Samochód jeździ prawidłowo, jest zadbany i gotowy do da
do negocjacji
wczoraj, 12:15
OPEL MOKKA X 1.4 TURBO 140 KM AUTOMAT | 2017 | 140 000 KM Cena: 48 900 zł Opel Mokka X w bardzo mocnej konfiguracji – automat, pełna skóra, szyberdach, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, LED AFL i 19-calowe felgi. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Kolor Quantum Grey, duże felgi i skórzane wnę
do negocjacji
wczoraj, 12:14
HONDA CIVIC X 1.0 VTEC TURBO 126 KM | 2019 | 74 200 KM Cena: 54 900 zł Honda Civic X z bardzo niskim przebiegiem, benzynowym silnikiem 1.0 VTEC Turbo 126 KM i bardzo dobrym wyposażeniem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, a czerwony lakier świetnie pasuje do dynamicznej sylwetki Civica. Przebieg
do negocjacji
wczoraj, 12:09
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
2 dni temu
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
do negocjacji
2 dni temu
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
do negocjacji
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
3 dni temu
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102748/640121d5f/c43ef93c-5366-2b68-c437-cb0d7edd7316_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102750/879014bab/c38570ae-b226-9b7a-735a-f8dee642ec5e_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102754/21bf3ce2c/b8487d54-6c4a-9d74-ea4a-679690c89e45_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102758/fc2bb1e65/6f0705dd-857b-dd6d-b32a-800b18eb4f33_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102805/36e4cb8fc/e45585e4-dde9-ccf6-d37d-cb49a4825c8a_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102813/5d10121df/f9daa729-2ce3-3486-0fad-de0c711ca3de_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102816/19a1eb9e2/24ee316d-0f66-a3c1-23ba-54f3222d5bb9_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102822/de882b9a8/00f1b82a-3e02-7b7b-890f-89b8b92f1227_b.webp)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Volvo V50 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)