Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] #62572105
I licytacja Ruchomości
Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
-na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
Marka: Peugeot
Model: 206 CC
Typ nadwozia: cabriolet
Pojemność silnika: 1587 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LU738SK
Nr VIN: VF32DNFUF42864976
Data pierwszej rejestracji: 2003-02-21
Przebieg: 163955 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-05
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
OGLĘDZINY:
Czarnieckiego 20d
37-700 Przemyśl, podkarpackie
Od 08.08.2026 do 08.08.2026 w godz. od 9.00 do 10.00
Urząd Skarbowy w Przemyślu
Przemysław Wajda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bc3462ff-3135-4a23-9426-3c2fba003734
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
23 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT 2008 KOMBI CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 2008 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1560 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2014 Skrzynia biegów: ma
cena
13 dni temu
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
do negocjacji
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
cena
wczoraj, 18:10
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost (101 KM) | Ford Easy Access | Kamera | 2012 R. Na sprzedaż niezwykle praktyczny, miejski minivan Ford B-MAX z dynamicznym i bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost o mocy 101 KM. Auto jest idealną propozycją do miasta i na wyjazdy rodzinne, oferując wybitny pozi
do negocjacji
wczoraj, 14:51
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
do negocjacji
wczoraj, 13:37
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
wczoraj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
wczoraj, 10:23
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana, miejska i niezwykle ekonomiczna Suzuki Vitara trzeciej generacji po lifcie. Pod maską znajduje się dynamiczny i niezawodny silnik benzynowy 1.0 BoosterJet o mocy 112 KM, który świetnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w dłuższych trasach, oferując niskie z
do negocjacji
wczoraj, 09:42
Piasek do trawników do piaskownicy Pod kostkę podłoża do betonu kruszywa tel 692120020Podkarpacie
cena
wczoraj, 06:05
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
cena
2 dni temu
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143659/9e1758641/4cca9c90-a49d-cf12-54bd-7cb60705b7eb_b.webp)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143706/7dca43c53/8bb77af2-c9a8-b408-ec76-ec5d7dfc8c9f_b.webp)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143712/75f41cb37/5ae1c3d2-d0aa-0359-c8de-8704309a5d18_b.webp)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143719/7fc2ec766/b85168fb-fc43-4118-675c-3886b52fbd83_b.webp)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143723/195deebb3/4071ab61-53d7-f839-3c9b-d0db98768fad_b.webp)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)