Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] #62572217
I licytacja Ruchomości
Fiat Panda hatchback 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Pojazd jest sprawny technicznie, odpala, jeździ. Posiada nieliczne rysy i lekkie wgniecenia karoserii (drzwi prawy przód) oraz oznaki korozji (ogniska korozji na tylnych nadkolach i progu pojazdu), ogólny wygląd zewnętrzny średni. Silnik po odpaleniu pracuje równo, brak ewentualnych uszkodzeń mechanicznych w komorze silnika, hamulce sprawne, brak możliwości weryfikacji stanu technicznego zawieszenia pojazdu. Posiada jeden kluczyk. Wnętrze pojazdu wskazuje na znaczne zużycie, wynikające z normalnego użytkowania, nie działające wycieraczki - przód oraz radio. Stan ogumienia (opony zimowe Dębica Frigo, stan średni na felgach stalowych).
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Panda
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1108 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KOL59LC
Nr VIN: ZFA16900000323898
Data pierwszej rejestracji: 2005-01-27
Przebieg: 259974 km
Kolor: Czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-26
OGLĘDZINY:
Budowlanych 2
32-300 Olkusz, małopolskie
Ruchomość można oglądać, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (pod nr ) w dniach 03.09.2026 i 04.09.2026 roku, od godz. 9:00 do godz. 11:30 na parkingu tutejszego urzędu.
Urząd Skarbowy w Olkuszu
Robert Fałda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cbc6d6aa-9be8-4b8e-914a-1f21b071bcc9
Ruchomości Fiat Croma, 2006 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Croma Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodz
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
cena
3 dni temu
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
do negocjacji
wczoraj, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
wczoraj, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
wczoraj, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
wczoraj, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
wczoraj, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
cena
wczoraj, 14:40
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
cena
wczoraj, 14:20
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
cena
wczoraj, 14:20
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
cena
wczoraj, 14:19
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja ruchomości quad polaris scrambler 1000 s, rok prod. 2022 cena wywoławcza: 49 125 zł (szacunkowo: 65 500 zł) nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: scrambler typ nadwozia: quad rok produkcji: 2022 nr ramy: zhsspm100tn500037 stan techniczny: używany oc ważne do: 2027-06-29
cena
wczoraj, 14:10
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
cena
wczoraj, 10:28
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
cena
wczoraj, 10:28
Ruchomości Honda Civic, 1998 rok, pojemność 1396, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj pa
cena
wczoraj, 10:28
Ruchomości Honda Civic, 1998 rok, pojemność 1396, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj pa
cena
wczoraj, 10:28
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141402/676c8228e/bf719198-031d-df80-bbbc-65ae075fc69c_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141406/3a3a3a2d4/805a33e2-5038-1025-c645-0d8599b7a2af_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141409/e0110a904/e3d34d18-7f90-ada9-aed3-b24f9c6c4fa0_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141413/4a7c8f9f6/e951a6b7-ca48-8c96-1165-325bdfbeb87d_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)