Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] #62572217
I licytacja Ruchomości
Fiat Panda hatchback 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Pojazd jest sprawny technicznie, odpala, jeździ. Posiada nieliczne rysy i lekkie wgniecenia karoserii (drzwi prawy przód) oraz oznaki korozji (ogniska korozji na tylnych nadkolach i progu pojazdu), ogólny wygląd zewnętrzny średni. Silnik po odpaleniu pracuje równo, brak ewentualnych uszkodzeń mechanicznych w komorze silnika, hamulce sprawne, brak możliwości weryfikacji stanu technicznego zawieszenia pojazdu. Posiada jeden kluczyk. Wnętrze pojazdu wskazuje na znaczne zużycie, wynikające z normalnego użytkowania, nie działające wycieraczki - przód oraz radio. Stan ogumienia (opony zimowe Dębica Frigo, stan średni na felgach stalowych).
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Panda
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1108 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KOL59LC
Nr VIN: ZFA16900000323898
Data pierwszej rejestracji: 2005-01-27
Przebieg: 259974 km
Kolor: Czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-26
OGLĘDZINY:
Budowlanych 2
32-300 Olkusz, małopolskie
Ruchomość można oglądać, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (pod nr ) w dniach 03.09.2026 i 04.09.2026 roku, od godz. 9:00 do godz. 11:30 na parkingu tutejszego urzędu.
Urząd Skarbowy w Olkuszu
Robert Fałda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cbc6d6aa-9be8-4b8e-914a-1f21b071bcc9
Ruchomości Fiat Croma, 2006 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Croma Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodz
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
price
yesterday, 18:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
price
yesterday, 18:10
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost (101 KM) | Ford Easy Access | Kamera | 2012 R. Na sprzedaż niezwykle praktyczny, miejski minivan Ford B-MAX z dynamicznym i bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost o mocy 101 KM. Auto jest idealną propozycją do miasta i na wyjazdy rodzinne, oferując wybitny pozi
negotiable
yesterday, 14:51
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
negotiable
yesterday, 13:37
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
price
yesterday, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
price
yesterday, 10:23
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana, miejska i niezwykle ekonomiczna Suzuki Vitara trzeciej generacji po lifcie. Pod maską znajduje się dynamiczny i niezawodny silnik benzynowy 1.0 BoosterJet o mocy 112 KM, który świetnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w dłuższych trasach, oferując niskie z
negotiable
yesterday, 09:42
Piasek do trawników do piaskownicy Pod kostkę podłoża do betonu kruszywa tel 692120020Podkarpacie
price
yesterday, 06:05
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
2 days ago
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141402/676c8228e/bf719198-031d-df80-bbbc-65ae075fc69c_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141406/3a3a3a2d4/805a33e2-5038-1025-c645-0d8599b7a2af_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141409/e0110a904/e3d34d18-7f90-ada9-aed3-b24f9c6c4fa0_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141413/4a7c8f9f6/e951a6b7-ca48-8c96-1165-325bdfbeb87d_b.webp)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Fiat Panda hatchback 2005 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)