Bmw 520d samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] #62572654

Bmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUBmw 520d  samochód osobowy - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

BMW 520D SAMOCHÓD OSOBOWY

CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Samochód posiada liczne uszkodzenia.
Uszkodzony pasek klinowy.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 520
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1951 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WM8101L
Nr VIN: WBADM71080GU58709
Data pierwszej rejestracji: 2003-12-05
Przebieg: 272000 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-27



OGLĘDZINY:
Arynów 100
05-300 ARYNÓW, mazowieckie

10.09.2026 r. w godz. od 9:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim

Karolina Zych
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5a9e6fed-1591-402e-872f-02d9ffa9674b

  • « Powrót
  • ID: 62572654
    Wyświetleń: 13
Wygasa za 6 dni

od 3 750 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też