Audi a3 - - [elicytacje] #62569327
Ruchomości
AUDI A3
CENA WYWOŁAWCZA: 320 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł)
Jeden kluczyk, liczne naloty rdzy na drzwiach, masce, błotnikach, progach. Brak aktualnego OC.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KDA04771
Nr VIN: WAUZZZ8L92A037820
Data pierwszej rejestracji: 2002-06-25
Przebieg: 245078 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-11
OGLĘDZINY:
Breń 6 / 1
33-210 Breń, małopolskie
od 01.09.2026 do 10.09.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr
Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej
Bogdan Panek
tel.
Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a6048c9d-b19b-4e6a-bfe8-1e5bc94ad52b
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
ціна
вчора, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
ціна
вчора, 19:33
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
ціна
2 дні тому
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
договірна
2 дні тому
Citroen C4 III (2021) 1.5 BlueHDi 131 KM | Automat | Salonowy Stan | FV 23% ------------------------------------------------------------------------------ Na sprzedaż nowoczesny i wyjątkowo komfortowy crossover/hatchback Citroen C4 III generacji z 2021 roku. Samochód wyposażony jest w świetną, dy
договірна
3 дні тому
OFERTA PRACY Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/przedszkolnej k/m Lalin, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 praca z dziećmi w oddziale przedszkolnym wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna zawód -
ціна
4 дні тому
STAŻ Z URZĘDU PRACY Pracownik biurowy (K/M) Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Obsługa sekretariatu, przygotowywanie korespondencji do wysyłk, archiwizacja dokumentów, obsługa poczty. wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Pracownik biurowy umiejetności - OBSŁUG
ціна
4 дні тому
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki, segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pro
ціна
4 дні тому
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki,segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pros
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Sprzątaczka (K/M) Nisko, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Wg zawodu wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) Dobry stan zdrowia kontakt przez PUP Kontakt przez Powiato
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Drukarz fleksograficzny (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 6 500 do 12 600 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - Obsługa maszyny fleksograficznej (8-kolorowej) - Zakładanie matryc, ustawianie kolorów, dopasowywanie, sprawdzanie jakości nadruku - Dbanie o czystość, dok
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Sprzedawca (K/M) Krzeszów, podkarpackie od 4 900 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Obsługa kasy fiskalnej - sprzedaż, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru na półki sklepowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Sprzedawca* Staż na stanowisku sprzedawcy kontakt
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (K/M) Stubno, podkarpackie od 31,40 PLN Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług 01.09.2026 Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków. wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pracownik przygotowujący pos
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Robotnik gospodarczy (K/M) Jarocin, podkarpackie od 4 806 PLN Prace interwencyjne (097) Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 wg. zawodu wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik gospodarczy staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 kontakt przez PUP Kontakt przez Powiatowy
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Ślusarz (k/m) Stalowa Wola, podkarpackie od 4 806 PLN w zależności od doświadczenia Umowa o pracę na okres próbny 01.09.2026 Wykonywanie prac ślusarskich i drobnych napraw, transport wewnętrzny (wózek widłowy). wykształcenie - mechaniczne zasadnicze branżowe wykształcenie - mechani
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Operatorka/Operator ładowarki Stalowa Wola, podkarpackie od 5 712 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Obsługa ładowarki. Usuwanie drobnych awarii. Zapewnienie ciągłości produkcji. Utrzymywanie ładowarek w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wykonywanie dziennych przegl
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY pakowacz (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 5 000 do 5 500 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - otwieranie, napełnianie i zamykanie woreczków, - sprawne kontrolowanie zawartości opakowania - szybkie wychwytywanie wadliwych produktów lub uszkodzonych woreczków - dbani
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Pracownik produkcji - NAKLEJACZ MATRYC (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 5 000 do 6 000 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - Przygotowanie narzędzi: Czyszczenie i odtłuszczanie cylindrów/tulei (sleeve'ów) oraz samych matryc fotopolimerowych. - Dobór materiałów
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Kucharz/kucharka Rzeszów, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 przygotowanie dań i przekasek do aytomatu vendingowego wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kucharz* uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemio
ціна
4 дні тому
OFERTA PRACY Pomocnik drukarza (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 5 500 do 8 000 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 Pomoc drukarzowi przy przygotowaniu maszyny, matryc, farb, folii Dbanie o czystość stanowiska, sprzętu i porządek na zmianie Nauka jak działa maszyna fleksograficzn
ціна
4 дні тому
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143213/4f1c0617d/f1eef373-f39c-5edd-e59e-da7c8236be9f_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143218/afa08e9f2/2347727b-3cb3-54c8-b4a9-5ab5dcce5dde_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143221/42da18237/b61eb8ac-5fc8-bca9-6141-63366676e3b6_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143228/c3ee7ec71/2a54b13e-1096-8e47-8c6d-aa95f8e2821c_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143235/504e0c201/a0b8bc69-8b55-586c-eb38-c25e646c8dfc_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)