Ruchomości
AUDI A3
CENA WYWOŁAWCZA: 320 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł)
Jeden kluczyk, liczne naloty rdzy na drzwiach, masce, błotnikach, progach. Brak aktualnego OC.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KDA04771
Nr VIN: WAUZZZ8L92A037820
Data pierwszej rejestracji: 2002-06-25
Przebieg: 245078 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-11
OGLĘDZINY:
Breń 6 / 1
33-210 Breń, małopolskie
od 01.09.2026 do 10.09.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr
Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej
Bogdan Panek
tel.
Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a6048c9d-b19b-4e6a-bfe8-1e5bc94ad52b
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
yesterday, 18:19
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
price
yesterday, 18:19
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
yesterday, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
price
yesterday, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
yesterday, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
price
yesterday, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
price
yesterday, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
price
yesterday, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
price
yesterday, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
price
yesterday, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
price
yesterday, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
price
yesterday, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
price
yesterday, 14:15
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
price
yesterday, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
price
yesterday, 14:14
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
price
yesterday, 14:14
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143213/4f1c0617d/f1eef373-f39c-5edd-e59e-da7c8236be9f_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143218/afa08e9f2/2347727b-3cb3-54c8-b4a9-5ab5dcce5dde_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143221/42da18237/b61eb8ac-5fc8-bca9-6141-63366676e3b6_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143228/c3ee7ec71/2a54b13e-1096-8e47-8c6d-aa95f8e2821c_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143235/504e0c201/a0b8bc69-8b55-586c-eb38-c25e646c8dfc_b.webp)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Audi a3 - - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)