Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] #62569329
II licytacja Ruchomości
BMW 525 D SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 4 700 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł)
Uszkodzony, porysowany przedni zderzak.
Pęknięta prawa tylna lampa.
Uszkodzone sprzęgło.
Brak koła zapasowego, klucza do kół oraz podnośnika.
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-16
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 525
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2497 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WS86011
Nr VIN: WBANJ51000B413147
Data pierwszej rejestracji: 2005-10-21
Przebieg: 365925 km
Kolor: SREBRNY
OGLĘDZINY:
Arynów 100
05-300 ARYNÓW, mazowieckie
od 01.09.2026 r. do 08.09.2026 r. w godz. od 8:00 do 9:30
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Karolina Zych
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/71d93c7d-4aef-4389-9353-956357a4fa70
I licytacja Ruchomości BMW X3 3.0 D CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - pojazd po uczestnictwie w wypadku - uszkodzone elementy układu nośnego i kierowniczego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwozia: SUV Po
ціна
вчора, 10:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
cьогодні, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
cьогодні, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
cьогодні, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
cьогодні, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
договірна
cьогодні, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
договірна
вчора, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
вчора, 14:19
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143249/cebd09613/d73f9d2b-17a4-0f8f-4f89-738ee962eef9_b.webp)
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143256/1dbb1a49b/a6cab1cd-e751-6a7e-e4f7-30682b97506b_b.webp)
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143301/d43ca12c0/6d6c5bd5-a116-9af6-cc4f-1c7e832c0ed4_b.webp)
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143307/a7ff2b860/2ec7f84e-9a9a-6a47-66a6-8b5721eb1e5d_b.webp)
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)