Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] #62569348
I licytacja Ruchomości
Renault Megane
CENA WYWOŁAWCZA: 675 zł (SZACUNKOWO: 900 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, badanie techniczne ważne do 16.09.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Mégane
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WPR6980E
Nr VIN: VF1JA040520329125
Data pierwszej rejestracji: 2002-11-28
Przebieg: 999999 km
Kolor: ZIELONY
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 28.08.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 7266718 lub
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Mariusz Warmiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6452a79f-571b-48bd-93ca-cbc01c80548c
II licytacja Ruchomości Renault Clio, rok prod. 2009, CENA WYWOŁAWCZA: 3 850 zł (SZACUNKOWO: 7 700 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne zarysowania powłoki lakierniczej adekwatne do wieku pojazdu
ціна
16 дні тому
Ruchomości Renault Laguna, 2002 rok, pojemność, 1998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1998 cm³ Ro
ціна
16 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Scenic 1.9 DCI, rok produkcji 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - jeden komplet kluczyków - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - przebieg ustalony na podstawie badania technicznego z 20.10.2025 r. - brak możliwości uruchom
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
вчора, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
вчора, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
вчора, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
вчора, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
вчора, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
договірна
вчора, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
договірна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
2 дні тому
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143943/4e51bd3a8/08403a4a-b561-c00d-7eca-48557eab67e7_b.webp)
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143947/831215ed4/0f91bb1e-20fd-a2f9-d091-1302a53c4768_b.webp)
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143954/d90ab0b0d/de9bb898-094a-691c-f725-a02447b81cc5_b.webp)
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143959/37e0b2d1f/5c180ebb-2323-510f-31ce-e5a5c53260e0_b.webp)
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Renault Megane - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)