Volkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] #62572418

Volkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen Passat kombi - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Volkswagen Passat kombi

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KTT69PM
Nr VIN: WVWZZZ3BZ4E172903
Data pierwszej rejestracji: 2004-01-20
Przebieg: 391886 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-14



OGLĘDZINY:
Szymony 14
34-500 Zakopane, małopolskie

21.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Zakopanem

Andrzej Strugała
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dd64bc18-15ed-42a3-94ce-ae031fe39e79

  • « Назад
  • ID: 62572418
    Перегляди: 16
Закінчується через 26 дні

bід 3 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу