Volkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] #62572139

Volkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUVolkswagen passat gp 1.6 benzyna, 2003 rok - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok

CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- 1 kluczyk
- uszkodzony układ hamulcowy
- wyposażony w hak holowniczy





Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RDE 44681
Nr VIN: WVWZZZ3BZ3E363671
Data pierwszej rejestracji: 2003-03-05
Przebieg: 228262 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-14



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godz. od 08:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Dębicy

Paweł Pasek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/574b8b09-76c9-41af-9ec1-6f6c9b35ac35

  • « Назад
  • ID: 62572139
    Перегляди: 8
Закінчується через 14 дні

bід 4 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу