Honda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] #62572482

Honda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EUHonda Accord Tourer - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Honda Accord Tourer

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)

Pojazd uszkodzony przodem, widoczne uszkodzenie karoserii od strony wlewu paliwa, brak akumulatora.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Accord
Typ nadwozia: tourer
Pojemność silnika: 2199 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WG 3845H
Nr VIN: JHMCW37809C207510
Data pierwszej rejestracji: 2009-04-03
Przebieg: 264175 km
Kolor: szary (grafit)
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-09-01



OGLĘDZINY:
Bp Andrzeja Łaskarza 22
08-450 Łaskarzew, mazowieckie

09.09.2026 roku w godz. od 09:00 do 09:30, tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego i jednocześnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.



Urząd Skarbowy w Garwolinie

Tomasz Matryba
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e7cb60a3-f6f7-43bb-a97f-eecdc595ddb6

  • « Назад
  • ID: 62572482
    Перегляди: 28
Закінчується через 12 дні

bід 6 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу