Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] #62572045
I licytacja Ruchomości
Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł)
- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- brak ważnego badania technicznego
- 1 kluczyk
-na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pęknięcia i uszkodzenia
- tapicerka we wnętrzu pojazdu mocno zaniedbana i zabrudzona
- ostatnie badanie techniczne przeprowadzono 09.12.2024 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: CR-V
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 2204 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPR23671
Nr VIN: SHSRE67508U013932
Data pierwszej rejestracji: 2008-03-14
Przebieg: 351167 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Czarnieckiego 20d
37-700 Przemyśl, podkarpackie
08.09.2026 r. w godz. od 9:00 do 10:00
Urząd Skarbowy w Przemyślu
Przemysław Wajda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5c290df9-da10-4995-b286-9e3e3290af7c
II licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 I-CTDI, 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, syg. akt II K 60/26. Widoczne ogniska korozji na poszczególnych elementach karoserii, otarcia powłoki lakierniczej, wgniecenia, przedni zderzak pękn
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
ціна
cьогодні, 18:19
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
ціна
cьогодні, 18:19
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141437/95bb0fbf1/9da94e70-d1ba-9b2e-b124-e79df063a734_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141445/2ed0ff9fc/956b3c4f-35cb-077d-521c-3bfce52445a7_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141452/e06134239/acf44c17-26f7-0eea-6d5d-e9a9080694c4_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141457/cf7221d5e/8ba12a8c-8504-838e-0cce-17f1cf84192d_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141504/ca791dbd0/920bb417-aae9-cd5f-a083-08c9092d48aa_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141511/107e2ee7e/e9d3a409-2017-9505-314b-65f70784769b_b.webp)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)