Renault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] #62572682

Renault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EURenault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EURenault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EURenault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EURenault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EURenault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Renault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy 2000

CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)

Renault Kangoo samochód osobowy wielozadaniowy, rok produkcji 2000, data pierwszej rejestracji 20.04.2000r., ubezpieczenie pojazdu do 29.10.2026r., badania techniczne: 18.01.2026r., organ likwidacyjny dysponuje kluczykami do pojazdu. Stan techniczny średni, pojazd posiada uszkodzenia powłoki lakierniczej.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Kangoo
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1149 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: BSI 10RW
Nr VIN: VF1KC0AAF22533717
Data pierwszej rejestracji: 2000-04-20
Przebieg: 234511 km
Kolor: żółty
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-10-29



OGLĘDZINY:
Kazimierzowska 102
08-110 Siedlce, mazowieckie

11.09.2026r., godz. od 10.00 do 10.30



Urząd Skarbowy w Siedlcach

Magdalena Grabarczyk
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c831d53c-4287-48c3-aa61-2a33843a8b75

  • « Назад
  • ID: 62572682
    Перегляди: 9
Закінчується через 14 дні

bід 2 250 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу