Samochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] #62572054

Samochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy AUDI A3 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy AUDI A3

CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł)

Pojazd sprawny.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WR 941FF
Nr VIN: WAUZZZ8P24A078005
Data pierwszej rejestracji: 2003-10-09
Przebieg: 282664 km
Kolor: grafitowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-11



OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-437 KIELCE, świętokrzyskie

OD 7.09.2026 r. DO 8.09.2026 r. w godzinach od 8:30 do 9:00.
Wyłącznie po uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego Panem Piotrem Chrobotem. Tel: , .



Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach

Michał Kwiecień
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/882c9c37-68d6-4d16-81bc-18778f1ac035

  • « Back
  • ID: 62572054
    Views: 7
Expires in 16 days

from 3 150 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also