Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] #62572335

Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EUOpel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Opel Insignia

CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł)

Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani też obniżenia ceny jej nabycia z powodu wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny. Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Insignia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WPI 9041A
Nr VIN: W0LGS6EE3B1204349
Data pierwszej rejestracji: 2011-08-29
Przebieg: 259859 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie

08.09.2026 w godz. od 11:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Piasecznie

Michał Ignacak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b29dbf8f-ee62-4050-86e8-3b6057fca6ee

  • « Powrót
  • ID: 62572335
    Wyświetleń: 14
Wygasa za 13 dni

od 18 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też