Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] #62572335
I licytacja Ruchomości
Opel Insignia
CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł)
Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani też obniżenia ceny jej nabycia z powodu wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny. Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Insignia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WPI 9041A
Nr VIN: W0LGS6EE3B1204349
Data pierwszej rejestracji: 2011-08-29
Przebieg: 259859 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
08.09.2026 w godz. od 11:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Michał Ignacak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b29dbf8f-ee62-4050-86e8-3b6057fca6ee
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
17 дні тому
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
cьогодні, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
cьогодні, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
договірна
cьогодні, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
договірна
вчора, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
вчора, 14:19
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101732/f15f9d177/867781e4-990a-dbb9-d4d9-f86d73bf6139_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101735/6a8bf35d6/d86f2d02-3c77-373e-39f0-ee8efbf02b73_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101741/65d93172d/ac2ecc98-48fa-ea5f-ab80-db0b20500005_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101745/35557f33a/f202b702-6861-36f3-85ea-8cfa4bc1396d_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101750/eed36b0d8/37696250-54ac-68cd-619e-52ea203bc353_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101755/10946bd3f/b5899d1c-c18a-33fe-c92e-1f59e7096b09_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)