Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] #62569346
I licytacja Ruchomości
Opel Insignia
CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnego badania technicznego, ostatnie badania techniczne 13.10.2024 r.
Przebieg: 259952 km
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Insignia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1956 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WOT72377
Nr VIN: W0LGT6EY9A1110868
Data pierwszej rejestracji: 2010-10-07
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 28.08.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 7266718 lub
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Mariusz Warmiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7294c906-57b5-49d3-b23e-e0abc90c8fa8
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
16 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
ціна
вчора, 18:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
ціна
вчора, 18:10
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost (101 KM) | Ford Easy Access | Kamera | 2012 R. Na sprzedaż niezwykle praktyczny, miejski minivan Ford B-MAX z dynamicznym i bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost o mocy 101 KM. Auto jest idealną propozycją do miasta i na wyjazdy rodzinne, oferując wybitny pozi
договірна
вчора, 14:51
Rok produkcji 2008 silnik 2.0 benzyna, 140km, przejechane 217 tysięcy km, skrzynia manualna sześciobiegowa, webasto - na zimę super sprawa, klimatyzacja, el. szyby, lusterka, bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył. Rejestrator jazdy Auto w ciągłej eksploatacji, wszystko dzi
договірна
вчора, 13:37
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
ціна
вчора, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
ціна
вчора, 10:23
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana, miejska i niezwykle ekonomiczna Suzuki Vitara trzeciej generacji po lifcie. Pod maską znajduje się dynamiczny i niezawodny silnik benzynowy 1.0 BoosterJet o mocy 112 KM, który świetnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w dłuższych trasach, oferując niskie z
договірна
вчора, 09:42
Piasek do trawników do piaskownicy Pod kostkę podłoża do betonu kruszywa tel 692120020Podkarpacie
ціна
вчора, 06:05
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT GP 1.6 benzyna, 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - uszkodzony układ hamulcowy - wyposażony w hak holowniczy Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: V
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
2 дні тому
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143908/268ef9f4f/92faed79-44b2-8187-e45b-c48798baba28_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143913/7b5912a15/549e687e-b237-6c93-7e55-5d1519350d7f_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143916/1f9468480/d1cfc561-58fb-a3ca-8933-34df77780d6e_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143922/899e27f45/7d7c05de-b166-c671-2437-974d1ee1b16b_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143931/5eac62f39/083a9344-2e7f-4f4d-6240-16dcaa82bd87_b.webp)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Opel Insignia - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)