Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] #62572049
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo
CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł)
Z dachu pojazdu schodzi lakier bezbarwny (klar).
Przegląd techniczny ważny do 11.05.2027 roku.
Polisa korporacyjna ważna do 02.07.2027 roku.
Pojazd posiada zamontowany hak holowniczy.
1 komplet kluczy.
Termin ważności homologacji butli LPG upłynął z dniem 01.07.2026 roku.
Pojazd da się uruchomić.
Szczegółowych informacji w sprawie pojazdu mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: lub .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: Berlingo
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1360 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: -
Nr VIN: VF7MFKFXB65440128
Data pierwszej rejestracji: 2000-03-17
Przebieg: 258579 km
Kolor: Niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
Polna 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
Pojazd można oglądać w dniu licytacji tj. 08.09.2026 roku w godzinach od 8:00 do 9:00
Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Sebastian Partyka
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/8b03ebaf-9e7c-48ab-88c2-8b364a6664e5
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
ціна
cьогодні, 14:12
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
ціна
cьогодні, 14:12
I licytacja Ruchomości MERCEDES BENZ E200 ROK PROD. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki MERCEDEC BENZ E200, rok produkcji 2009. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 2148 cm³ i mocy 100 kW. Pierwsza rejestr
ціна
cьогодні, 14:11
I licytacja Ruchomości MERCEDES BENZ E200 ROK PROD. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki MERCEDEC BENZ E200, rok produkcji 2009. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 2148 cm³ i mocy 100 kW. Pierwsza rejestr
ціна
cьогодні, 14:10
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141603/ee9cbc9f5/b8ad2dc6-a643-3252-bf08-8043a9030f05_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141610/7cf2fd97f/55f0b77b-915a-1a48-e496-49a4dd695e76_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141613/5c8262b0c/e5bbcc40-a067-4a61-2ad4-0217f881b6ae_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141616/f8b71245d/0e4a1244-9edc-9ce1-ba85-1b5cc350d9bc_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141625/6747d6a9b/ad3bae6a-e440-97de-850e-5e6428998d68_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141632/9b2e5eaf9/3e5fc2c0-ca1d-f76c-d507-f7de47c83620_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141640/7f662c61f/de7bde9a-63a7-2ebf-551a-685663105e50_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141644/d9b0f1cbe/1ac0e451-8995-8b41-66a3-a95de63c6687_b.webp)
![Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)