Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] #62572116
I licytacja Ruchomości
Motorower APRILIA SR 50, 2002
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
OC ważne do: 2027-07-21
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Aprilia
Model: SR 50
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2002
Nr ramy: ZD4RLA1001S122119
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Spółdzielczości Pracy 121
20-147 Lublin, lubelskie
Od dnia ukazania się ogłoszenia do 13.09.2026 w godz. 10:00-16:00, komis Blue Car tel.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie
Ireneusz Wnuk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dec614fc-f038-412e-8250-063a9c4982df
II licytacja Ruchomości Motorower BAOTIAN BTM49QT-9 CENA WYWOŁAWCZA: 200 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) - typ BT49QT-9, wariant BT49QT-9D - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyka, - liczne uszkodzenia i braki elementów karoserii, - brak możliwości uruchomienia, - ubezpieczenie korporacyjne.
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Zipp, 2012 rok, pojemność 49,6, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nr ramy: LZRX1F207C1
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Renault Clio, diesel, 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³
ціна
cьогодні, 14:31
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
ціна
cьогодні, 14:12
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
ціна
cьогодні, 14:12
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144056/8610def2b/222d52c0-5320-da8c-0800-792dafd830eb_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144103/fcb250eac/fbada1a7-671e-ddc3-d1d1-06a326e45eab_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144108/f296f0dc8/94ee9a00-060e-6a0b-37e9-802f9b1c0243_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144115/2f896a27e/91db00b1-b163-3d9a-2ad3-201b77726158_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144120/2ee2f4c3f/4478a6e5-4abd-328b-ad09-32f18a500f24_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144127/eb2ac92b7/5395074f-a411-f4b6-b5fb-24885794a547_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/144132/f43162e9d/391bc610-9c77-fcd7-dcdb-b00b7681fa58_b.webp)
![Motorower aprilia sr 50, 2002 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)