Skoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] #62572158

Skoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSkoda Octavia 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Skoda Octavia 1,9 TDI

CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LTM 34161
Nr VIN: TMBCP21U712506114
Data pierwszej rejestracji: 2001-11-23
Przebieg: 296733 km
Kolor: zielony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-24



OGLĘDZINY:
łaszczowiecka 12c
22-600 TOMASZÓW LUBELSKI, lubelskie

04.09.2026 od godziny 9,00 do 9,30



Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim

Grzegorz Cymbała
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7b928579-1e98-41f8-88c8-dfd4cc2f8830

  • « Назад
  • ID: 62572158
    Перегляди: 10
Закінчується через 13 дні

bід 1 800 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу