Samochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] #62572170

Samochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy renault megane kombi 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

SAMOCHÓD OSOBOWY RENAULT MEGANE KOMBI 2001

CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)

Pojazd z widocznymi ogniskami korozji nadwozia, uszkodzonymi prawymi przednimi drzwiami, urwaną klapką wlewu paliwa oraz porysowaną i wypłowiałą powłoką lakierniczą. Wnętrze pojazdu zużyte, z rozdartą tapicerką lewego przedniego fotela oraz brakiem tylnej półki bagażnika.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Mégane
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KMI68WX
Nr VIN: VF1KA1H0525595038
Data pierwszej rejestracji: 2001-11-29
Przebieg: 260000 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-12-16



OGLĘDZINY:
Racławicka 21 / 0
32-200 Miechów, małopolskie

od 07.09.2026 do 07.09.2026 w godz. 8:00 do 9:00



Urząd Skarbowy w Miechowie

Agnieszka Muszyńska
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3f9028c9-e321-4113-9808-d21a5ae079d0

  • « Назад
  • ID: 62572170
    Перегляди: 4
Закінчується через 7 дні

bід 1 875 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу