Seat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] #62572205

Seat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EUSeat Altea 1,9 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Seat Altea 1,9

CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Altea
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KLI 97413
Nr VIN: VSSZZZ5PZ7R013130
Data pierwszej rejestracji: 2007-02-14
Przebieg: 313323 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-04



OGLĘDZINY:
M. B. BOLESNEJ 9
34-600 Limanowa, małopolskie

W dniu 09.09.2026 w godz. od 9:00 do 10:00. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: .

Samochód jeżdżący. Wymaga wymiany akumulatora ( samochód odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). W zestawie jeden kluczyk.



Urząd Skarbowy w Limanowej

Stanisław Poręba
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/8c1f1d42-5f61-4793-846e-1a35b1d32e5d

  • « Назад
  • ID: 62572205
    Перегляди: 2
Закінчується через 8 дні

bід 4 125 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу