Bmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] #62572154

Bmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUBmw 325i - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

BMW 325i

CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 325
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2494 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LTM 58025
Nr VIN: WBAEV31070KL40299
Data pierwszej rejestracji: 2026-09-07
Przebieg: 312800 km
Kolor: szaro-niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-01



OGLĘDZINY:
Łaszczowiecka 12c
22-600 TOMASZÓW LUBELSKI, lubelskie

04.09.2026 od godz.9,00 do godz. 9,30



Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim

Grzegorz Cymbała
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4be66181-ec7d-4607-9143-a54cc88ce122

  • « Назад
  • ID: 62572154
    Перегляди: 8
Закінчується через 13 дні

bід 4 050 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу